Zróbmy to!

Możesz teraz złożyć zamówienie z 12% zniżką.

tancar
menu 2.5
Szczegóły

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
7/12 Dni
Ekspresowa wysyłka
3/5 dni
Zamówienia powyżej 99  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 69   i 99  ZA DARMO 35 
Zamów mniej niż 69  29  64 

 

*DNI Roboczych


Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
7/12 Dni
Ekspresowa wysyłka
3/5 dni
Zamówienia powyżej 99  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 69   i 99  ZA DARMO 35 
Zamów mniej niż 69  29  64 

 

*DNI Roboczych

altDodano1produkt(y)
Zobacz koszyk

W czasie wycieczek lub wakacyjnych wyjazdów może się zdarzyć, że coś zgubimy. Zwłaszcza, jeśli podróżują z nami dzieci. W Stikets z własnego doświadczenia wiemy jak to jest, kiedy coś się zgubi na rodzinnej wycieczce. Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, które pomaga rodzinom w odnalezieniu zagubionych rzeczy.

Poza imiennymi etykietami, które ułatwią odnalezienie właściciela zgubionego ubranka czy książki, mamy również usługę Stikets SOS, którą oznaczamy wszystkie przywieszki bagażowe i breloki w zestawach, co ułatwia odnalezienie zgubionej torby czy plecaka.

SOS Tags

System Stikets SOS używa kodów QR, które nadrukowane są na wszystkich przywieszkach bagażowych i brelokach w zestawach. Kiedy ktoś znajdzie zgubioną torbę czy plecak, może użyć czytnika kodów QR w swoim telefonie, a system pokaże specjalny formularz, dzięki któremu skontaktuje się bezpośrednio ze Stikets i wskaże, gdzie znajdują się zagubione rzeczy.

Zobacz formularz

W Stikets zadziałamy jako pośrednik i powiadomimy klienta o znalezieniu zguby, zorganizujemy odbiór zagubionej rzeczy i dostarczymy pod wskazany adres – bez dodatkowych opłat.

Dzięki Stikets SOS szanse na odnalezienie rzeczy zgubionych przez naszych klientów rosną, nawet wtedy, kiedy na etykietach nie ma podanego numeru kontaktowego. Nasze przywieszki sprawdzą się doskonale jako etykieta bagażowa, przywieszka do plecaka lub torby, torby na siłownię i inne dodatkowe zajęcia oraz jako brelok do kluczy.

System Stikets SOS to część naszej misji: oferujemy rodzinom różnorodne produkty, dzięki którym mogą podpisać i szybciej odnaleźć rzeczy, ułatwiając tym samym codzienne życie. Stikets - podpisz wszystko co może się zgubić!

Jak możemy Ci pomóc?
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....