Zróbmy to!

Możesz teraz złożyć zamówienie z 12% zniżką.

tancar
menu 2.5
Delivery service
Szczegóły

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99,00  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99,00  ZA DARMO 35,00 
Zamów mniej niż 65zł 29,00  64,00 

 

*DNI Roboczych

My account
Delivery service

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99,00  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99,00  ZA DARMO 35,00 
Zamów mniej niż 65zł 29,00  64,00 

 

*DNI Roboczych

altDodano1produkt(y)
Zobacz koszyk

Regulamin serwisu

Właściciel serwisu Właścicielem i operatorem domeny o nazwie www.stikets.pl jest firma The Stikets Company S.L. Zarejestrowana w barcelońskim rejestrze handlowym: Tomo 41931, Folio 81, Hoja B396091, Inscripción 1. Adres: Passeig Jacint Verdaguer 132, planta 2 entrada, Carrer de Santa Joaquima de Vedruna, 24, 08700 Igualada (Barcelona), Hiszpania. Dane kontaktowe: +34 931 228 558, help@stikets.pl.


 

Regulamin serwisu

1.- Na mocy warunków użytkowania serwisu, The Stikets Company S.L. reguluje dostęp do witryny i dostępność do zawartych na niej informacji dla klientów oraz innych użytkowników internetu.

2.- Każda osoba korzystająca w jakikolwiek sposób z serwisu akceptuje wszelkie zasady zawarte w niniejszym regulaminie serwisu.

3.- Użytkowanie tej strony i dostęp do zawartych na niej informacji jest darmowy, z zaznaczeniem, że warunki te mogą ulec zmianie. W razie gdyby tak się stało, The Stikets Company S.L. zobowiązuje się opublikować nowe warunki użytkowania strony najszybciej jak to możliwe.

4.- Użytkownik zobowiązuje się nie używać strony ani zawartych na niej informacji do czynności nielegalnych, nieetycznych lub zaburzających porządek publiczny, a także zobowiązuje się wykorzystywać treści zawarte na stronie wyłącznie w zgodzie z warunkami jej użytkowania. Odpowiedzialność za niewłaściwe użytkowanie spoczywa wyłącznie na użytkowniku, a The Stikets Company S.L. nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za szkody wynikające z niewłaściwego posługiwania się stroną lub zawartymi na niej informacjami.

5.- The Stikets Company S.L. nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za żadne problemy z dostępem lub działaniem strony, zobowiązuje się jednak dołożyć wszelkich starań, aby nie dopuścić do ich występowania.

The Stikets Company S.L. zastrzega sobie prawo do czasowego ograniczenia dostępu do strony, bez wcześniejszego uprzedzenia, w celach konserwacyjnych, naprawczych, aktualizacyjnych lub po to, aby dokonać zmian niezbędnych dla jej lepszego i prawidłowego funkcjonowania.

6.- Cała zawartość strony internetowej (w tym m.in. bazy danych, grafiki, zdjęcia, pliki tekstowe, audio, wideo i oprogramowanie) są własnością The Stikets Company S.L. i są chronione przez państwowe oraz międzynarodowe prawo własności intelektualnej oraz przemysłowej.

Znaki towarowe, znaki graficzne, symbole i logotypy The Stikets Company S.L. pojawiające się na stronie są własnością The Stikets Company S.L. To samo tyczy się nazwy domeny: www.stikets.pl.

Żadne z tekstów, zdjęć, grafik, plików audio oraz wideo należących do The Stikets Company S.L. nie mogą być wykorzystywane, modyfikowane, przerabiane, kopiowane ani tłumaczone przez użytkowników lub stronę trzecią bez wyrażonej uprzednio zgody przez The Stikets Company S.L.

Nieautoryzowane posługiwanie się zawartością strony, jak również naruszanie praw własności intelektualnej lub przemysłowej, będzie skutkowało podjęciem odpowiednich kroków prawnych.

7.- Linkowanie z innej witryny do którejkolwiek ze stron należących do The Stikets Company S.L. podlega następującym warunkom:

 • Całkowite lub częściowe powielanie treści lub funkcjonalności ze strony internetowej The Stikets Company, S.L. jest zabronione.
 • Głębokie linkowanie do stron The Stikets Company S.L. oraz tworzenie jakichkolwiek witryn, wyszukiwarek i nakładek na bazie treści strony jest zabronione.
 • W odniesieniu do stron The Stikets Company S.L. i świadczonych przez firmę usług nie mogą pojawić się żadne nieprawdziwe, niedokładne albo przeinaczone informacje. Co najważniejsze, pomijając elementy hyperlinku, odniesienia do stron nie mogą zawierać zastrzeżonych znaków towarowych, nazw handlowych, logotypów, znaków graficznych, haseł reklamowych itp. należących do The Stikets Company S.L.
 • The Stikets Company, S.L. w żadnych okolicznościach nie jest odpowiedzialne za jakiekolwiek treści publikowane na witrynach linkujących do naszych stron.
 • Linki do stron należących do The Stikets Company S.L. muszą pojawiać się na stronie głównej.

8.- Polityka prywatności i ochrony danych

Poniższe zasady ochrony prywatności mają na celu poinformowanie użytkownika o tym, w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe zgodnie z postanowieniami i wymogami Europejskiego Ogólnego Regulaminu Ochrony Danych (GDPR).

 • A. Prawo do informacji

  Ta polityka ochrony danych reguluje dostęp i korzystanie z usług strony internetowej www.stikets.pl, a także pozostałych stron internetowych Stikets, które The Stikets Company, SL, udostępnia użytkownikom Internetu zainteresowanym ich usługami i treściami. zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych, firma Stikets, SL, właściciel strony internetowej, informuje użytkownika tej strony o istnieniu automatycznego pliku danych osobowych stworzonego przez The Stikets Company, SL i na odpowiedzialność użytkownika.

 • B. Cel

  Dane zarejestrowanych użytkowników za pośrednictwem formularzy dostępnych w tym celu na stronie internetowej są gromadzone przez The Stikets Company, SL, w celu ułatwienia świadczenia usług, które The Stikets Company, SL, zapewnia za pośrednictwem wspomnianej strony. Sieć. W przypadku danych uzyskanych poprzez promocje promujące co-branding lub próbki produktów, zapisy mogą być udostępniane współpracującej firmie z tej kampanii promocyjnej.

  Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez The Stikets Company, S.L. według następujących celów:

  • Zarządzaj swoimi prośbami o kontakt z The Stikets Company, S.L. poprzez kanały przewidziane dla niego na stronie internetowej firmy Stikets, S.L.
  • Zarządzaj zakupami dokonanymi w ramach Serwisu, w tym zarządzaniem płatnościami i umorzeniem zamówienia.
  • Zarządzaj subskrypcją biuletynu, realizowanego za pośrednictwem kanału dostępnego na stronie internetowej The Stikets Company, S.L.
  • Przeprowadź raporty danych na temat korzystania z Witryny i sprawdź preferencje i zachowanie użytkowników.
  • Zarządzaj wysyłaniem ankiet satysfakcji w oparciu o zakup produktu lub usługi The Stikets Company, S.L. w celu poprawy z dnia na dzień doświadczenia naszych klientów.
  • Analizuj dane w celu utworzenia profili użytkowników, które pozwalają szczegółowo zdefiniować produkty, które mogą być interesujące.

  Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zgromadzone, chyba że użytkownik zażąda jego wycofania do The Stikets Company, S.L., sprzeciwiającego się lub cofającego jego zgodę.

 • C. Obowiązkowe lub opcjonalne charakter informacji dostarczonych przez użytkownika i dokładność danych

  Pola obowiązkowe, zwykle oznaczone gwiazdką (*) w formularzu rejestracyjnym do wypełnienia przez użytkownika, są bezwzględnie konieczne, aby spełnić Państwa prośbę, dobrowolnie włączając dane w pozostałych polach. Użytkownik gwarantuje, że dane osobowe przekazane firmie The Stikets Company, S.L. Są one prawdziwe i są odpowiedzialne za komunikowanie się z tymi samymi modyfikacjami.

 • D. Zgoda użytkownika

  Przesyłanie danych osobowych za pośrednictwem elektronicznych formularzy The Stikets Company, S.L. lub e-maile, oznacza wyraźną zgodę nadawcy na automatyczne przetwarzanie danych zawartych w usługach i produktach związanych z celami stron internetowych The Stikets Company, SL, a także na wysyłanie drogą elektroniczną komunikacji z informacjami związanymi z firmie The Stikets Company, SL i jej inicjatywom.

 • E. Jakie dane użytkownika będzie obsługiwać The Stikets Company SL?

  The Stikets Company, S.L. zajmie się następującymi kategoriami danych:

  • Dane identyfikacyjne: imię, nazwisko, dokument tożsamości narodowej lub numer identyfikacyjny obcokrajowca i wizerunek.
  • Dane kontaktowe: adres, telefon stacjonarny, telefon komórkowy, adres e-mail.
  • Dane dotyczące cech osobowych: data urodzenia, wiek, płeć, narodowość.
  • Dane bankowe: numer konta, właściciel, mandat SEPA.
  • Inne dane: dane dostarczone przez zainteresowane strony w otwartych polach formularzy zamieszczonych na stronie internetowej.
  • Dane nawigacyjne.

  W przypadku, gdy użytkownik dostarcza dane osób trzecich, oświadcza, że posiada zgodę i zobowiązuje się do przekazania informacji zawartych w Polityce Prywatności zainteresowanej stronie, właścicielowi tych danych, zwalniając The Stikets Company, S.L. jakiejkolwiek odpowiedzialności w tym zakresie. Jednakże The Stikets Company, S.L. może przeprowadzić niezbędne weryfikacje w celu zweryfikowania tego faktu, przyjmując środki należytej staranności, które odpowiadają, zgodnie z przepisami o ochronie danych.

  Jednym z celów, dla których The Stikets Company, S.L. traktuje dane osobowe dostarczone przez użytkowników, wysyłając im komunikację elektroniczną z informacjami o towarach, usługach, promocjach, ofertach, wydarzeniach lub istotnych wiadomościach dla użytkowników. Ilekroć jakakolwiek komunikacja tego typu jest dokonywana, będzie skierowana wyłącznie i wyłącznie do tych Użytkowników, którzy wcześniej nie wyrazili odmowy ich otrzymania.

  Aby wykonać poprzednią pracę, The Stikets Company, S.L. Można analizować dane uzyskane przez podmioty i strony internetowe The Stikets Company, S.L. grupy, w celu utworzenia profili użytkowników, które pozwolą ci bardziej szczegółowo zdefiniować produkty, które mogą Cię zainteresować.

  W przypadku, gdy użytkownik chce przestać otrzymywać komunikaty handlowe lub promocyjne od The Stikets Company, SL, może zażądać anulowania usługi, klikając łącze udostępnione dla takich celów w treści takich komunikatów handlowych lub wysyłając wiadomość e-mail do następujący adres e-mail: help@stikets.pl.

 • F. Jaka jest zasadność traktowania Twoich danych?

  Przetwarzanie danych w celu nabycia produktów za pośrednictwem Strony Internetowej będzie konieczne dla zachowania zgodności z umową między użytkownikiem a The Stikets Company, S.L.

  Przetwarzanie danych użytkownika w celach marketingowych w odniesieniu do towarów i usług firmy Stikets Company, S.L. i analogiczne usługi dla klientów będą oparte na uzasadnionym interesie uznanym przez przepisy, gdy użytkownik kupił towary i / lub usługi od The Stikets Company, SL W przypadku braku takiego stosunku umownego, przetwarzanie danych będzie oparte na zgoda użytkownika zebrana w obowiązujących obowiązujących przepisach.

  Leczenie w wyżej wymienionych celach zawsze będzie dokonywane za uprzednią zgodą użytkownika lub w oparciu o wyżej wspomniane uzasadnione interesy i będzie konieczne do spełnienia Państwa prośby. Ponadto, jeśli wycofasz swoją zgodę na którąkolwiek z terapii, nie wpłynie to na zgodność z prawem przeprowadzonych wcześniej zabiegów.

  Aby odwołać taką zgodę, Użytkownik może skontaktować się z The Stikets Company, S.L. poprzez następujące kanały: listem zaadresowanym do The Stikets Company, S.L. pod adres Passeig Jacint Verdaguer 132, planta 2 entrada, Carrer de Santa Joaquima de Vedruna, 24, 08700 Igualada (Barcelona) Hiszpania lub klikając na link do automatycznego pobierania dostępny w każdym komunikacie handlowym przesłanym przez The Stikets Company, S.L. lub przez e-mail na adres help@stikets.pl

 • G. Z którymi adresatami będą udostępniane dane użytkownika?

  Dane użytkownika mogą zostać przekazane do:

  • Firmy i witryny internetowe The Stikets Company, S.L., wyłącznie do wewnętrznych celów administracyjnych i / lub do celów wskazanych powyżej.
  • Firmy i strony internetowe The Stikets Company, S.L. do wysyłania komunikatów handlowych o produktach i usługach oferowanych przez firmy, które je tworzą, pod warunkiem, że Użytkownik wyraził na to zgodę.
  • Administracje publiczne i właściwe władze krajowe i / lub europejskie, w przypadkach przewidzianych w ustawie.

  Ponadto dane mogą być dostępne dla podmiotu The Stikets Company, S.L. i przez dostawców The Stikets Company, S.L. oraz współpracujące przedsiębiorstwa kobracji, które to informacje są niezbędne do odpowiedniego wypełnienia obowiązków prawnych i / lub celów wcześniej wskazanych. Dostawcy ci nie będą przetwarzać danych dla własnych celów, które nie zostały wcześniej zgłoszone przez The Stikets Company, S.L.

  Odbiorcy wskazani w tej sekcji mogą znajdować się w Europejskim Obszarze Gospodarczym lub poza nim, w tym drugim przypadku należycie uzasadnione międzynarodowe przekazywanie danych.

 • H. Odpowiedzialność użytkownika

  Użytkownik:

  • Gwarantuje, że jest on dłuższy niż osiemnaście (18) lat i że dane przekazane firmie The Stikets Company, S.L. Są prawdziwe, dokładne, kompletne i aktualne. W tym celu użytkownik jest odpowiedzialny za prawdziwość wszystkich przekazanych danych i będzie przechowywać informacje w odpowiednim czasie, w taki sposób, aby odpowiadał ich rzeczywistej sytuacji.
  • Gwarancje, że poinformował (a) Pan (i) strony trzecie o tych, którzy dostarczą Wasze dane dotyczące aspektów zawartych w tym dokumencie. Gwarantuje to również, że uzyskałeś upoważnienie do przekazania swoich danych firmie The Stikets Company, S.L. do wskazanych celów.
  • Będzie odpowiedzialny za fałszywe lub niedokładne informacje przekazane za pośrednictwem Witryny oraz za szkody, bezpośrednie lub pośrednie, które mogą spowodować Stikets Company, S.L. lub stronom trzecim.
  • Akceptując podgląd użytkownik potwierdza, że ma on prawo do powielania grafiki użytej w projekcie oraz, że robi to na własne ryzyko. Nie jest dozwolone powielanie grafik chronionych prawem autorskim osób trzecich.
 • I. Biuletyn i łączność elektroniczna

  Firma Stikets Company, SL, może udostępnić użytkownikom, którzy wcześniej autoryzowali ją za pomocą udostępnionego w tym celu formularza subskrypcji, usługę wysyłania biuletynu zawierającego najważniejsze informacje, wiadomości i informacje na temat strony internetowej. Ponadto użytkownik może zrezygnować z subskrypcji lub zmodyfikować dane subskrypcji do wyżej wymienionego biuletynu za pośrednictwem interaktywnego formularza zamieszczonego na stronie internetowej. Podobnie, The Stikets Company, S.L., informuje, że będzie wysyłać informacje handlowe drogą elektroniczną z informacjami o innych produktach, usługach i wydarzeniach, które mogą być interesujące dla użytkowników strony internetowej, kiedy wyraźnie tego zażądają. Ta zgoda może zostać w dowolnym momencie odwołana przez użytkownika.

 • J. Korzystanie z funkcji czatu "Customer Care"

  Jedną z możliwości, które oferujemy, jest czat na temat obsługi klienta, aby nasza usługa była jeszcze przyjemniejsza. Poprzez ten czat masz możliwość skonsultowania się przed zakupem na naszej stronie internetowej. Cały proces czatu odbywa się w całkowicie anonimowy sposób, bez podawania imienia i nazwiska ani innych danych osobowych. Aby stale poprawiać jakość obsługi klienta na czacie, zapisujemy tę historię do celów analizy i ulepszania w całkowicie anonimowy sposób. Te zapisy są usuwane po ich ocenieniu.

 • K. Bezpieczeństwo

  Firma Stikets, SL, utrzymuje poziomy bezpieczeństwa ochrony danych osobowych zgodnie z dekretem królewskim 994/1999, z dnia 11 czerwca, w sprawie środków bezpieczeństwa zautomatyzowanych plików zawierających dane osobowe, i ustanowiła wszystkie środki techniczne, którymi dysponujesz, aby uniknąć utraty, niewłaściwego użycia, zmiany, nieuprawnionego dostępu i kradzieży danych dostarczonych przez użytkownika za pośrednictwem strony internetowej, bez uszczerbku dla informowania użytkownika, że środki bezpieczeństwa w Internecie nie są niemożliwe do odzyskania. Firma Stikets, SL, zobowiązuje się do przestrzegania obowiązku zachowania tajemnicy i poufności w odniesieniu do danych osobowych zawartych w pliku zautomatyzowanym zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem, a także do zapewnienia im bezpiecznego traktowania w międzynarodowych przekazach i transferach danych, które w stosownych przypadkach może wystąpić.

 • L. Pliki cookie i adresy IP

  Pliki cookie pozwalają The Stikets Company, SL zbierać dane do celów statystycznych, takie jak: data pierwszej wizyty, liczba odwiedzin, data ostatniej wizyty, adres URL i domena, z której pochodzi, używany eksplorator i rozdzielczość ekranu . Aby uzyskać więcej informacji o plikach cookie i wiedzieć, blokować lub usuwać pliki cookie z przeglądarki, kliknij tutaj.

 • M. Spamming

  Firma Stikets Company, S.L., nie stosuje technik "spamowania" i przetwarza wyłącznie dane przesyłane przez użytkownika za pośrednictwem formularzy elektronicznych włączonych na tej stronie lub w wiadomościach e-mail. Przetwarzanie danych osobowych, a także przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną jest zgodne z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych.

 • N. Prawo do sprzeciwu, poprawiania i aktualizacji danych

  Użytkownik może wysłać list do The Stikets Company, SL, na adres wskazany w nagłówku niniejszej Polityki lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres help@stikets.pl, dołączając kserokopię swojego dokumentu tożsamości, w dowolnym czasie i za darmo, aby:

  • Odwołaj udzielone zgody.
  • Uzyskaj potwierdzenie, czy w The Stikets Company, S.L. Dane osobowe dotyczące Użytkownika są przetwarzane.
  • Uzyskaj dostęp do swoich danych osobowych.
  • Napraw niedokładne lub niekompletne dane.
  • Zażądaj usunięcia danych, gdy między innymi dane nie są już potrzebne do celów, które zostały zebrane.
  • Uzyskaj od The Stikets Company, S.L. ograniczenie przetwarzania danych w przypadku spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w przepisach o ochronie danych.
  • Uzyskać ludzką interwencję, wyrazić swój punkt widzenia i rzucić wyzwanie automatycznym decyzjom przyjętym przez The Stikets Company, S.L.
  • Poproś o przeniesienie twoich danych.
  • Skontaktuj się z The Stikets Company, S.L. pod następującym adresem: help@stikets.pl
  • Złóż wniosek dotyczący ochrony Twoich danych osobowych, gdy zainteresowana strona uzna The Stikets Company, S.L. naruszył prawa uznane w obowiązujących przepisach dotyczących ochrony danych.

  Użytkownik ma prawo dostępu do tych informacji, do ich poprawienia, jeśli informacje są błędne i do rezygnacji z usług The Stikets Company, S.L. Prawa te mogą być skuteczne poprzez konfigurację samej strony internetowej. W przypadku problemów dotyczących skutecznej realizacji online, jak również wszelkiego rodzaju wątpliwości lub kontrowersji dotyczących naszej polityki prywatności danych, możesz skontaktować się z nami poprzez: help@stikets.pl.

9.- Zwroty. Stikets umożliwia zwrot zamówionych produktów w czasie do 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia, bez konieczności uzasadnienia. Aby rozpocząć procedurę zwrotu, klient musi napisać do działu obsługi klienta na adres help@stikets.com wiadomość e-mail z informacją, że chce dokonać zwrotu zamówionych produktów. Jednocześnie należy wypełnić ten formularz, wydrukować go i wysłać do siedziby firmy Stikets wraz ze zwracanymi produktami. Po otrzymaniu produktów i formularza oraz po zweryfikowaniu zwrotu, zapłacona kwota zostanie zwrócona klientowi w ciągu 10 dni roboczych. Zwrot środków będzie dokonany przy użyciu tej samej metody płatności, z której klient korzystał dokonując transakcji. Stikets nie ponosi odpowiedzialności za dodatkowe wydatki wynikające ze zwrotu.

10.- Warunki użytkowania tej strony są bezterminowe. The Stikets Company S.L. rezerwuje jednostronne prawo do zmiany warunków dostępu do strony, jak również treści na stronie oraz warunków użytkowania darmowego hosta usługi dla artykułów, które są zawarte w tym dokumencie.

11.- Rzeczone warunki użytkowania i zabezpieczenia podlegają prawu Królestwa Hiszpanii. Firma The Stikets Company S.L. jest członkiem Confianza Online i podlega jej kodeksowi etycznemu.

12.- Stikets zastrzega sobie prawo do anulowania potwierdzonego zamówienia lub odmowy realizacji złożonego zamówienia z poniższych powodów:

 • Produkt nie jest dostępny lub jego zapas został wyczerpany.
 • Informacje w zamówieniu są niepoprawne lub niemożliwe do weryfikacji.
 •  Zamówienie zawiera: materiały chronione prawem autorskim, materiały będące własnością osób trzecich, materiały o treści wrażliwej lub o treści politycznej lub materiały dla dorosłych.
 • Na stronie internetowej zaistniał techniczny błąd lub błąd w cenie, podczas kiedy zamówienie zostało złożone.
 • Niemożliwe było dostarczenie zamówienia pod wskazany adres.

W przypadku anulowania zamówienia klient będzie o tym poinformowany mailowo lub telefonicznie oraz otrzyma zwrot kosztu zamówienia.

12.- Stikets udziela dwuletniej gwarancji na etykiety. Dwa lata liczone są od daty zakupu. Na trwałość etykiet mogą mieć wpływ następujące czynniki: wysoka temperatura, wilgotność i upływ czasu. Roszczenia wykraczające poza dwuletni okres gwarancji nie będą przyjmowane. Zalecamy przechowywanie etykiet w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w celu prawidłowej konserwacji. Do produkcji etykiet użyto wyłącznie materiałów najwyższej jakości.

Roszczenie gwarancyjne można zgłosić pod warunkiem, że wada NIE jest wynikiem następujących sytuacji:

 • Wypadek lub zaniedbanie
 • Niewłaściwe użytkowanie lub nieprawidłowe przechowywanie
 • Zmiany lub modyfikacje etykiet, które nie są zalecane ani promowane przez Stikets
 • Normalnego zużycia

Jeśli wada / błąd powstały w procesie produkcji lub w trakcie dostawy, produkt może zostać wymieniony lub zwrócony w okresie gwarancyjnym. W takich przypadkach prosimy o kontakt pod adresem help@stikets.pl z następującymi informacjami:

 • Imię i nazwisko klienta
 • Numer zamówienia
 • Szczegółowy opis
 • Zdjęcia przedstawiające wadę produktu

 

Prawa własności

The Stikets Company S.L. jest właścicielem praw do własności intelektualnej projektu, treści i kodu źródłowego strony www.stikets.pl.

Firma The Stikets Company S.L. jest właścicielem praw do własności przemysłowej wszystkich oferowanych produktów i usług, z szczególnym naciskiem na zarejestrowane znaki towarowe.

Satysfakcja gwarantowana
4.84/5.00 Doskonały
W oparciu o 420

Uzyskaj 15% zniżki
przy pierwszym zamówieniu

Jak możemy Ci pomóc?
Contacta por whatsapp
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....