Nie przegap!

Wszystkie personalizowane produkty 10% taniej!

-10%tancar
Zróbmy to!

Możesz teraz złożyć zamówienie z 12% zniżką.

tancar
menu 2.5
Szczegóły

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
7/12 Dni
Ekspresowa wysyłka
3/5 dni
Zamówienia powyżej 99  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 69   i 99  ZA DARMO 35 
Zamów mniej niż 69  29  64 

 

*DNI Roboczych


Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
7/12 Dni
Ekspresowa wysyłka
3/5 dni
Zamówienia powyżej 99  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 69   i 99  ZA DARMO 35 
Zamów mniej niż 69  29  64 

 

*DNI Roboczych

altDodano1produkt(y)
Zobacz koszyk

Poznaj Stikets


W Stikets doskonale wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe. Mocno wierzymy w świat, który daje dzieciom możliwość wyrosnąć na wspaniałą dorosłą osobę, która żyje w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami. Produkty Stikets pomogą dziecku podkreślić swoją wyjątkowość oraz wyrazić siebie. Ponad wszystko, chcemy wspierać dziecięcą potrzebę dążenia do niezależności i pokazania własnego ja.
 

Firma Stikets powstała w 2010 dzięki mamie, Stephanie Marko, która chciała rozwiązać codzienny rodzinny problem nieustannie gubiących się rzeczy. Celem Stephanie było zaoferowanie praktycznego, efektywnego i taniego rozwiązania podpisywania ubrań, książek, butów, artykułów szkolnych, plecaków i innych przedmiotów, aby ułatwić rodzinne życie.

Najpierw rodzina
Stikets: family first

Od tego czasu celem firmy Stikets stało się pomaganie rodzinom w najszerszym znaczeniu. Poza nieustanną innowacją zapewniającą najwyższą jakość wszystkich produktów, pracujemy and tym, aby Stikets było firmą wysokiej jakości zaangażowaną w postępowania pojednawcze i równość na wszystkich poziomach.

 

Światowa marka
About Stikets, Global Brand

W Stikets wierzymy, że wartości nie są niezgodne z produktywnością. Wręcz przeciwnie. Idą ręka w rękę. W 2019 roku Stikets osiągnęło 1 milion zamówień, wysłanych do 40 krajów na całym świecie. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić nowe produkty z najlepszymi funkcjami spełniającymi rodzinne potrzeby.


Naszym celem jest Twoja satysfakcja
About Stikets, Instagram Link

W Stikets dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć wymagania klientów i zawsze je spełniać. Nasza podróż nie kończy się w momencie, kiedy złożysz zamówienie. Jesteśmy z Tobą zawsze, kiedy korzystasz ze swoich produktów. Naszym celem jest Twoja satysfakcja, dlatego równie ważne są usługi przedsprzedażowe i posprzedażowe. Opinie i oceny naszych klientów wspierają nas i zachęcają do dalszej poprawy.

W Stikets jesteśmy matkami i ojcami, którzy tak jak Ty chcą wszystkiego co najlepsze dla swojej rodziny. Dołącz do społeczności Stikets na swojej ulubionej platformie społecznościowej, aby zawsze wiedzieć o nowych produktach i sezonowych promocjach. Jesteśmy również otwarci na Twoje pomysły i sugestie. Bardzo chcielibyśmy abyś się nimi z nami podzielił. Czekamy na Ciebie!

Jak możemy Ci pomóc?
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....