Nie przegap!

Przygotuj się na powrót do szkoły z 10% zniżki na wszystkie produkty

-10%

tancar

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
7/12 Dni
Ekspresowa wysyłka
3/5 dni
Zamówienia powyżej 99,00 zł ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 49,00 zł i 99,00 zł ZA DARMO 35,00 
Zamów mniej niż 49,00 zł 29,00 zł 64,00 

 

*DNI Roboczych

Szczegóły

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
7/12 Dni
Ekspresowa wysyłka
3/5 dni
Zamówienia powyżej 99,00 zł ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 49,00 zł i 99,00 zł ZA DARMO 35,00 
Zamów mniej niż 49,00 zł 29,00 zł 64,00 

 

*DNI Roboczych


Poznaj Stikets

About Stikets, Instagram Link

Firma Stikets powstała w 2010 dzięki mamie, Stephanie Marko, która chciała rozwiązać codzienny rodzinny problem nieustannie gubiących się rzeczy. Celem Stephanie było zaoferowanie praktycznego, efektywnego i taniego rozwiązania podpisywania ubrań, książek, butów, artykułów szkolnych, plecaków i innych przedmiotów, aby ułatwić rodzinne życie.

Najpierw rodzina
Stikets: family first

Od tego czasu celem firmy Stikets stało się pomaganie rodzinom w najszerszym znaczeniu. Poza nieustanną innowacją zapewniającą najwyższą jakość wszystkich produktów, pracujemy and tym, aby Stikets było firmą wysokiej jakości zaangażowaną w postępowania pojednawcze i równość na wszystkich poziomach.

 

Światowa marka
About Stikets, Global Brand

W Stikets wierzymy, że wartości nie są niezgodne z produktywnością. Wręcz przeciwnie. Idą ręka w rękę. W 2019 roku Stikets osiągnęło 1 milion zamówień, wysłanych do 40 krajów na całym świecie. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby zapewnić nowe produkty z najlepszymi funkcjami spełniającymi rodzinne potrzeby.


Naszym celem jest Twoja satysfakcja

W Stikets dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć wymagania klientów i zawsze je spełniać. Nasza podróż nie kończy się w momencie, kiedy złożysz zamówienie. Jesteśmy z Tobą zawsze, kiedy korzystasz ze swoich produktów. Naszym celem jest Twoja satysfakcja, dlatego równie ważne są usługi przedsprzedażowe i posprzedażowe. Opinie i oceny naszych klientów wspierają nas i zachęcają do dalszej poprawy.

W Stikets jesteśmy matkami i ojcami, którzy tak jak Ty chcą wszystkiego co najlepsze dla swojej rodziny. Dołącz do społeczności Stikets na swojej ulubionej platformie społecznościowej, aby zawsze wiedzieć o nowych produktach i sezonowych promocjach. Jesteśmy również otwarci na Twoje pomysły i sugestie. Bardzo chcielibyśmy abyś się nimi z nami podzielił. Czekamy na Ciebie!

TOP 8 - niezastąpione w szkole
Titol del popup modal
Visite.....