Zróbmy to!

Możesz teraz złożyć zamówienie z 12% zniżką.

tancar
menu 2.5
Delivery service
Szczegóły

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99,00  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99,00  ZA DARMO 35,00 
Zamów mniej niż 65zł 29,00  64,00 

 

*DNI Roboczych

My account
Delivery service

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99,00  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99,00  ZA DARMO 35,00 
Zamów mniej niż 65zł 29,00  64,00 

 

*DNI Roboczych

altDodano1produkt(y)
Zobacz koszyk

Planery

Zorganizuj swoją rodzinęŚledź codzienne życie swojej rodziny
img_seccio_familia_

Spersonalizuj swój planer rodzinny i organizuj codzienne zajęcia

Czy masz wszystko pod kontrolą? A może ilość zadań do zrobienia zaczyna powoli zajmować wszystkie Twoje myśli? Kalendarz planer od Stikets pomoże uporządkować chaotyczne życie całej rodziny. Planer rodzinny to świetne narzędzie, dzięki któremu wszelkie obowiązki i spotkania będą jasno zaznaczone w kalendarzu każdego członka rodziny: zajęcia dodatkowe, wyjazdy, wizyty u lekarza, wizyta u weterynarza z domowym zwierzakiem, urodziny i inne ważne daty i celebracje. Spersonalizuj swój kalendarz planer, dodając nazwisko i imię każdego z członków rodziny - dodaj też podobiznę Twinie®️! Do każdego planera otrzymasz gratis zestaw naklejek, które pomogą jeszcze lepiej oznaczyć ważne daty i wydarzenia. Kalendarz planer Stikets stanie się niezastąpiony.

Zorganizuj życie rodzinne i wybierz fajny, praktyczny planer

img_Zorganizuj życie rodzinne i wybierz fajny, praktyczny planer
Lubisz planować i mieć wszystko pod kontrolą? Personalizowany planer Stikets pomoże Ci trzymać rękę na pulsie Waszego rodzinnego życia. Rodzinny planer to nieoceniony pomocnik, w którym zapiszesz wszystkie ważne daty i wydarzenia, przypomnienia o umówionych spotkaniach i aktywnościach. Tak przygotowana na pewno o niczym nie zapomnisz! Zaznacz wszystkie ważne daty związane z Tobą i członkami Twojej rodziny: urodziny, imieniny, wycieczki szkolne, posiłki rodzinne, wizyty u weterynarza lub zawody sportowe dzieci. Z planerem rodzinnym Stikets poukładasz wasz kalendarz miesiąc po miesiącu. Zorganizujcie się wszyscy i dodawajcie ważne daty w super szybki i super łatwy sposób!

Modele kalendarzy rodzinnych

img_Modele kalendarzy rodzinnych
W Stikets możesz wybrać między kalendarzem rodzinnym na 12 a kalendarzem na 17 miesięcy, w zależności od tego, który lepiej odpowiada Waszym potrzebom. Jeśli planujesz już pod koniec grudnia, wybierz rodzinny kalendarz na 12 miesięcy: od stycznia do grudnia. Jeśli wolisz od razu zaplanować cały rok szkolny, wybierz wersję kalendarza rodzinnego na 17 miesięcy: od sierpnia do grudnia kolejnego roku. Zaplanuj powrót do szkoły i uwzględnij ważne momenty roku szkolnego. Masz dwa modele do wyboru: rodzinny kalendarz tematyczny lub rodzinny kalendarz z podobiznami Twinie. Wybierz ten, który najlepiej pokaże Wasz styl. Jeśli preferujesz ciekawe ilustracje, masz kilka opcji tła do wyboru: zwierzęta, miasta świata, natura oraz bajki. Stwórz własny oryginalny kalendarz planer rodzinny! Jeśli preferujesz jeszcze bardziej spersonalizowany kalendarz rodzinny, zaprojektuj podobizny całej waszej rodziny dzięki kreskówkowym awatarom. Dzięki temu każda kolumna w kalendarzu będzie miała imię oraz podobiznę Twinie®️ przypisane do konkretnego członka Waszej rodziny. Będzie tu miejsce również na Waszego domowego zwierzaka! W obu opcjach rodzinnego kalendarza możesz dodać do 6 domowników oraz dodać nazwisko na okładce. Kalendarz rodzinny planer ma rozmiar A3 i można go łatwo i szybko zawiesić na ścianie.

Stwórz swój rodzinny kalendarz ścienny

Używaj naklejek do wyróżnienia dat w rodzinnym kalendarzu

img_Używaj naklejek do wyróżnienia dat w rodzinnym kalendarzu
Nie zapomnij wskazać tego co najważniejsze! Wszystkie planery kalendarze rodzinne Stikets zawierają 2 zestawy po 100 przydatnych i pięknych naklejek. Zaznacz najważniejsze daty lub udekoruj kalendarz naklejkami w różnorodnych stylach i motywach. Naklejki do planera to bardzo praktyczny gratis. Zorganizuj się i zapanuj nad rodzinnym chaosem: korzystaj z Planerów Rodzinnych.

Zaplanuj codzienne obowiązki domowników - sprawdź piękny Rodzinny Planer Miesięczny

img_Zaplanuj codzienne obowiązki domowników - sprawdź piękny Rodzinny Planer Miesięczny
Wycieczki szkolne, urodziny, wizyty u lekarza, rodzinne spotkania, rocznice czy wyjazdy na większe zakupy - wokół tych, i innych podobnych podobnych zdarzeń kręci się codzienne życie. Dodaj je do rodzinnego kalendarza, a o niczym nie zapomnisz! Personalizowany Rodzinny Planer Miesięczny od Stikets pomoże zaplanować obowiązki domowników i specjalne rodzinne okazje, dzień po dniu, miesiąc po miesiącu - przez cały rok! Dodaj nazwisko i imiona członków rodziny, a nawet waszego zwierzaka. Indywidualne kolumny dla każdego domownika pozwalają na zapiski i rozplanowanie dnia dla każdej osoby oddzielnie (również dla zwierzaka). Dzięki temu każdy w rodzinie będzie od razu wiedzieć co się dzieje u innych. Z takim planem już o niczym nie zapomnisz!
img_titol_instashopInstashop
img_prod_relRecenzje
Elzbieta recenzja
Naprasowanki imienne małe
“Dobry stosunek jakości do ceny. Naprasowanki działają jak trzeba i dobrze znoszą działanie suszarki. ”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Joanna recenzja
Zestaw Podstawowy
“Piękne prasowanki :) Po naprasowaniu wyglądają perfekcyjnie, chociaż przy delikatnych tkaninach trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć podczas prasowania...”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Katarzyna recenzja
Bransoletki Zestaw
“Paczkę z prasowankami i naklejkami otrzymałem w piątek, ale nie miałem jeszcze czasu ich użyć. Szybka dostawa i zaskakująco ładne opakowanie :)”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Monika recenzja
Zestaw Podstawowy
“Super obsługa. A naklejki są wspaniałe… Wszystkie, które zamówiłam :) Żywe kolory, zabawne wzorki i dobrej jakości materiały. Bardzo podobało mi się również opakowanie. Trochę szkoda było wyjmować z niego etykiety :) Do tego szybka obsługa. Dziękuję!”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Jak możemy Ci pomóc?
Contacta por whatsapp
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....