Zróbmy to!

Możesz teraz złożyć zamówienie z 12% zniżką.

tancar
menu 2.5
Delivery service
Szczegóły

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99,00  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99,00  ZA DARMO 35,00 
Zamów mniej niż 65zł 29,00  64,00 

 

*DNI Roboczych

My account
Delivery service

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99,00  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99,00  ZA DARMO 35,00 
Zamów mniej niż 65zł 29,00  64,00 

 

*DNI Roboczych

altDodano1produkt(y)
Zobacz koszyk

Naklejki Świąteczne

Podaruj świąteczny nastrój
Stwórz ciepłą atmosferę!
img_seccio_familia_

Naklejki świąteczne do dekoracji prezentów

Święta to dobry czas żeby dać się ponieść wyobraźni i stworzyć wspólnie z dziećmi piękne dekoracje. Naklejki Świąteczne od Stikets pomogą Wam spędzić niezapomniane chwile na wspólnym tworzeniu i zabawie. Rozpal kreatywność w rodzinie!
img_seccio_familia_

Świąteczne naklejki na okno

Uwielbiamy spędzać Święta w domu! Ciesz się świętami z rodziną, wypełniając swój dom bożonarodzeniowym duchem i dodaj dekoracje za pomocą świątecznych naklejek na okna do swojej listy rodzinnych świątecznych zajęć! Będziesz mógł stworzyć niepowtarzalną atmosferę w pokojach dziecięcych, w salonie czy w kuchni. Wykonane są z półprzezroczystego winylu , który przepuszcza światło i pozwala widzieć na zewnątrz. Twoje dzieci będą zachwycone tworzeniem z nimi pięknych świątecznych kompozycji!

Udekoruj świąteczne życzenia naklejkami

img_Udekoruj świąteczne życzenia naklejkami
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i czas na udekorowanie wszystkiego. Stwórz własne życzenia świąteczne i dostosuj swoje rzeczy za pomocą naklejek Stikets . Dzięki wielu wzorom do wyboru zaskocz tych, których kochasz najbardziej. Święta Bożego Narodzenia to również idealny czas dla najmłodszych, aby tworzyć rękodzieło jako prezent lub wykorzystać do dekoracji domu. Świąteczne naklejki Stikets są dla nich idealnym źródłem rozrywki, a jednocześnie tworzenia własnych projektów pobudzających ich kreatywność. Na stronie Stikets mamy wiele propozycji przygotowania własnych, osobistych kreacji świątecznych dla całej rodziny.

Rodzaje naklejek świątecznych

img_Rodzaje naklejek świątecznych
W Stikets możesz wybrać dwa rodzaje naklejek o tematyce bożonarodzeniowej: te do dekoracji prezentów lub te do tworzenia pięknych kompozycji, którymi Twój maluch może się bawić w kółko. Jeśli lubisz szklane śnieżki, pokochasz ten zestaw naklejek, ponieważ będą one mogły zbudować własną kulę według własnych upodobań. Twoje dzieci będą się świetnie bawić! Idealnie nadaje się do tworzenia rękodzieła lub ozdabiania wspaniałych prezentów lub życzeń. Naklejki ze zwierzętami polarnymi są idealne do stworzenia zabawnej zimowej sceny. Możesz umieścić je na prezentach lub użyć ich do wykonania rękodzieła i uzupełnić scenę innymi technikami, takimi jak rysowanie lub malowanie. Te urocze, zabawne naklejki stanowią wesołą dekorację. Twoje dzieci również pokochają budowanie własnego bałwana . Najmłodsi zbudują swojego śnieżnego człowieka jak puzzle, kawałek po kawałku. Podobnie jak w przypadku innych naklejek, możesz ich użyć do dekoracji lub dla swoich najmłodszych do stworzenia krajobrazu wokół tej uroczej postaci. Jeśli szukasz naklejek świątecznych do dekoracji prezentów, pokochasz projekty Merry XMAS i naklejki z ikonami świątecznymi. Ich słodki styl oraz połączenie delikatnych i żywych kolorów pasuje do każdego opakowania lub torebki na prezenty świąteczne. Idealnie nadają się do ozdabiania prezentów, torebek na słodycze lub wszelkich drobnych dodatków, o których myślisz.
img_titol_instashopInstashop
Satysfakcja gwarantowana
4.83/5.00 Doskonały
W oparciu o 422

Uzyskaj 15% zniżki
przy pierwszym zamówieniu

Uzyskaj 15% zniżki
przy pierwszym zamówieniu

Jak możemy Ci pomóc?
Contacta por whatsapp
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....