Zróbmy to!

Możesz teraz złożyć zamówienie z 12% zniżką.

tancar
menu 2.5
Delivery service
Szczegóły

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99  ZA DARMO 35 
Zamów mniej niż 65zł 29  64 

 

*DNI Roboczych

My account
Delivery service

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99  ZA DARMO 35 
Zamów mniej niż 65zł 29  64 

 

*DNI Roboczych

altDodano1produkt(y)
Zobacz koszyk

Personalizowane książeczki

Twoje dzieci są głównymi bohateramiWzmocnij ich samoocenę i inteligencję emocjonalną
img_seccio_familia_

Stwórz swoją spersonalizowaną książkę

Spraw, że Twoje dziecko poczuje się jak bohater ulubionej czytanki. Jak? Pomogą Ci w tym personalizowane książeczki Stikets. Stwórzcie wspólnie podobiznę dziecka Twinie®️. Zmieńcie całą rodzinę w bohaterów książeczki. To świetny i oryginalny prezent. Personalizowane książeczki to doskonałe źródło edukacyjne, wspierające budowanie dobrej samooceny u dziecka. Pomaga rozwinąć inteligencję emocjonalną. W Stikets znajdziesz i stworzysz personalizowane książeczki, których bohaterami będzie Wasza rodzina (dzięki podobiznom Twinie®️).

Oryginalny pomysł: Personalizowane książeczki dla całej rodziny!

img_Oryginalny pomysł: Personalizowane książeczki dla całej rodziny!
Personalizowane książeczki to świetny sposób na zarażenie dziecka miłością do czytania już od najmłodszych lat. Historie o dziecku są spersonalizowane, dlatego młodzi czytelnicy łatwiej odnajdą w nich siebie i wciągną się w fascynujący świat książek. W Stikets idziemy o krok dalej. Bohaterami książeczek są maluchy o imieniu naszego dziecka i wyglądające jak nasze dziecko. Jak to możliwe? Szybko i łatwo dodasz do Waszej książeczki nie tylko imię, ale również stworzysz podobiznę Twinie®️ dla swojej pociechy i dla całej Waszej rodziny.

Jakie elementy można spersonalizować w książeczkach Stikets?

img_Jakie elementy można spersonalizować w książeczkach Stikets?
W książce „Moja rodzina ” każda strona Twojej książki jest w pełni spersonalizowana imionami i awatarami Twojego maleństwa i jego rodziny. Dzięki tej nowej koncepcji spersonalizowanych książek dla dzieci nie tylko pomagasz im zaznajomić się z nawykiem czytania, ale także pomagasz im w rozwoju i wzroście emocjonalnym. Twój maluch zrozumie swoją rolę w Twojej rodzinie i poczuje się przez nią otoczony, co pomoże Ci poczuć się pewniej i rozwijać się z silniejszą samooceną. Najlepsze spersonalizowane książki dla dzieci to te, na które nasi maluchy nie mogą przestać patrzeć. Zobaczysz, jak ta spersonalizowana historia dla Twojego dziecka stanie się dla niego niezbędna. Dodatkowo, dzięki wygodnemu rozmiarowi i wytrzymałemu materiałowi , zabierzesz go wszędzie. W przypadku książki „Gdzie jesteś?” okładka jest spersonalizowana, a na każdej stronie pojawia się awatar Twojego malucha, który będzie musiał go znaleźć. Podobnie w notatniku z naklejkami, które ubierają Twinie®️ , awatar Twojego malucha pojawia się na okładce i na każdej stronie, aby dziecko mogło go ubrać.
img_prod_relPodobne produkty
Ułatw sobie życie dzięki Stikets. Poznaj nasze praktyczne rozwiązania , które sprawią, że codzienne życie Twojej rodziny będzie trochę łatwiejsze i trochę lepsze. Oszczędzaj czas i bóle głowy, aby skupić się bardziej na sobie i tych, których najbardziej kochasz.
img_titol_instashopInstashop
img_prod_relRecenzje
Elzbieta recenzja
Naprasowanki imienne małe
“Dobry stosunek jakości do ceny. Naprasowanki działają jak trzeba i dobrze znoszą działanie suszarki. ”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Joanna recenzja
Zestaw Podstawowy
“Piękne prasowanki :) Po naprasowaniu wyglądają perfekcyjnie, chociaż przy delikatnych tkaninach trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć podczas prasowania...”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Katarzyna recenzja
Bransoletki Zestaw
“Paczkę z prasowankami i naklejkami otrzymałem w piątek, ale nie miałem jeszcze czasu ich użyć. Szybka dostawa i zaskakująco ładne opakowanie :)”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Monika recenzja
Zestaw Podstawowy
“Super obsługa. A naklejki są wspaniałe… Wszystkie, które zamówiłam :) Żywe kolory, zabawne wzorki i dobrej jakości materiały. Bardzo podobało mi się również opakowanie. Trochę szkoda było wyjmować z niego etykiety :) Do tego szybka obsługa. Dziękuję!”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Jak możemy Ci pomóc?
Contacta por whatsapp
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....