Zróbmy to!

Możesz teraz złożyć zamówienie z 12% zniżką.

tancar
menu 2.5
Delivery service
Szczegóły

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99  ZA DARMO 35 
Zamów mniej niż 65zł 29  64 

 

*DNI Roboczych

My account
Delivery service

Wartość zamówienia
Standardowa wysyłka
9 Dni
Ekspresowa wysyłka
3 dni
Zamówienia powyżej 99  ZA DARMO ZA DARMO
Zamówienia między 65zł  i 99  ZA DARMO 35 
Zamów mniej niż 65zł 29  64 

 

*DNI Roboczych

altDodano1produkt(y)
Zobacz koszyk

Fotoobrazy

Pamiątka na te wyjątkowe chwileUdekoruj swój dom ulubionymi zdjęciami na drewnianych tabliczkach
img_seccio_familia_

Oryginalne spersonalizowane drewniane tabliczki ze zdjęciami

Zachowaj wspomnienia na zawsze - zamów fotoobraz Stikets. Zmień swoje ulubione zdjęcie w piękną pamiątkę - fotoobraz. Fotoobrazy na drewnie. Zaskoczy Cię jak łatwo i szybko stworzysz własny projekt! Każdy fotoobraz ma specjalną podpórkę więc możesz dowolnie ustawić go na płaskiej powierzchni - pionowo lub poziomo. Znajdziesz też modele do powieszenia na ścianie. Wybierz wzór i zachowaj wspomnienia na zawsze.

Jakie rodzaje fotoobrazów mamy w ofercie?

img_Jakie rodzaje fotoobrazów mamy w ofercie?
W Stikets mamy w ofercie dwa rodzaje personalizowanych fotoobrazów. Możesz wybrać personalizowany fotoobraz do postawienia na półce lub biurku lub personalizowany fotoobraz do powieszenia na ścianie. Pierwsza wersja jest lżejsza i cieńsza, tak aby obraz można było swobodnie przestawiać. Obraz do powieszenia na ścianie jest grubszy. Posiada boki w kolorze wenge, nadające mu elegancji. Będzie pasował do każdego wnętrza.

Fotoobrazy- rozmiar i materiał

img_Fotoobrazy- rozmiar i materiał
Zaprojektuj i wybierz fotoobraz, który będzie pasował do Twojej ściany lub półek czy biurka. Personalizowane drewniane fotoobrazy na ścianę mają wymiar 27 cm × 18 cm i wykończone są odporną warstwą. Z tyłu posiadają dziurki do zawieszenia na ścianie w pozycji pionowej lub poziomej. Personalizowany drewniany fotoobraz do ustawienia na biurku lub półce jest nieco mniejszy i ma wymiary 25 cm × 10 cm. Jest lekki, ale odporny. Można go umieścić na dowolnej powierzchni. Dodatkowo, jest bardzo uniwersalny ponieważ posiada nóżkę, dzięki której fotoobraz ustawisz poziomo i pionowo. To piękna dekoracja do każdego wnętrza. Zachowaj wspomnienia i ciesz się nimi na co dzień. Podaruj personalizowany fotoobraz jako prezent i pokaż bliskim, że o nich ciepło myślisz. Wypełnij swój dom ulubionymi wspomnieniami. Podaruj personalizowany fotoobraz bliskim i rodzinie. Dodając własne zdjęcie możesz je dodatkowo opisać dowolnym tekstem, np. ważną datą lub inspirującą sentencją.
img_titol_instashopInstashop
img_prod_relRecenzje
Elzbieta recenzja
Naprasowanki imienne małe
“Dobry stosunek jakości do ceny. Naprasowanki działają jak trzeba i dobrze znoszą działanie suszarki. ”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Joanna recenzja
Zestaw Podstawowy
“Piękne prasowanki :) Po naprasowaniu wyglądają perfekcyjnie, chociaż przy delikatnych tkaninach trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć podczas prasowania...”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Katarzyna recenzja
Bransoletki Zestaw
“Paczkę z prasowankami i naklejkami otrzymałem w piątek, ale nie miałem jeszcze czasu ich użyć. Szybka dostawa i zaskakująco ładne opakowanie :)”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Monika recenzja
Zestaw Podstawowy
“Super obsługa. A naklejki są wspaniałe… Wszystkie, które zamówiłam :) Żywe kolory, zabawne wzorki i dobrej jakości materiały. Bardzo podobało mi się również opakowanie. Trochę szkoda było wyjmować z niego etykiety :) Do tego szybka obsługa. Dziękuję!”
".$i."".$i."".$i."".$i."".$i."
Jak możemy Ci pomóc?
Contacta por whatsapp
Contacta por whatsapp
Titol del popup modal
Visite.....